Chat/Forum myPERBAKTI

SELAMAT DATANG KE RUANGAN CHAT/FORUM myPERBAKTI...........

Klik Pilihan ||--Portal--||--Forum--||-- Facebook--||
Top posters
17 Posts - 94%
1 Post - 6%
Pengumuman
Keahlian Portal myPERBAKTI ini terbuka kepada ahli PERBAKTI yang menjawat jawatan sebagai Pembantu Akauntan di mana-mana jabatan kerajaan Persekutuan/Negeri termasuk Badan Berkanun dan Pihak BerkuasaTempatan sahaja.
Tahniah kerana mendaftar menjadi ahli Portal myPERBAKTI.
Daftar Keahlian Forum myPERBAKTI

Step 1 : Anda sedang melayari Laman Forum myPERBAKTI.

 
Step 2 : Klik "Register"  - Jika belum mendaftar.


Step 3 : Klik "I Agree".


Step 4 : Taip Username, e-mail dan password.


Step 5 : Buka e-mail anda sekarang untuk aktifkan forum.


Step 6 : Cari mesej myperbakti (berkenaan forum).


Step 7 : klik alamat "http://.................." untuk masuk semula ke Laman Forum myPERBAKTI.


Step 8 : Klik "Log in" - Taip Username dan Password. Laman Forum anda akan berfungsi.

 

Portal myPERBAKTI
http://i67.servimg.com/u/f67/15/07/29/16/th/logo_p10.jpg
facebook PERBAKTI
http://i67.servimg.com/u/f67/15/07/29/16/th/facebo10.jpg
Alamat Persatuan

Alamat Persatuan

Persatuan Pembantu Akauntan Sektor Awam Malaysia
Jabatan Akauntan Negara Malaysia
Kompleks Kementerian Kewangan
No.1 Persiaran Perdana
Presint 2, 62594 W.P.PUTRAJAYA

Alamat Surat Menyurat

Alamat Surat Menyurat:

Setiausaha PERBAKTI
Kementerian Pelajaran Malaysia
Bahagian Akaun
Aras 8,Blok E12, Kompleks E
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62594 W.P.PUTRAJAYA


MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 

Thu 01 Mar 2018 

  •  

Fri 02 Mar 2018 

  •  

Sat 03 Mar 2018 

  •  

Sun 04 Mar 2018 

  •  

Mon 05 Mar 2018 

  •  

Tue 06 Mar 2018 

  •  

Wed 07 Mar 2018 

  •  

Thu 08 Mar 2018 

  •  

Fri 09 Mar 2018 

  •  

Sat 10 Mar 2018 

  •  

Sun 11 Mar 2018 

  •  

Mon 12 Mar 2018 

  •  

Tue 13 Mar 2018 

  •  

Wed 14 Mar 2018 

  •  

Thu 15 Mar 2018 

  •  

Fri 16 Mar 2018 

  •  

Sat 17 Mar 2018 

  •  

Sun 18 Mar 2018 

  •  

Mon 19 Mar 2018 

  •  

Tue 20 Mar 2018 

  •  

Wed 21 Mar 2018 

  •  

Thu 22 Mar 2018 

  •  

Fri 23 Mar 2018 

  •  

Sat 24 Mar 2018 

  •  

Sun 25 Mar 2018 

  •  

Mon 26 Mar 2018 

  •  

Tue 27 Mar 2018 

  •  

Wed 28 Mar 2018 

  •  

Thu 29 Mar 2018 

  •  

Fri 30 Mar 2018 

  •  

Sat 31 Mar 2018 

  •